nieuws
De details zijn bekend gemaakt voor Mega Kangaskhan Raid Day

Vanmorgen hebben we jullie al gemeld dat een buitenlands account per ongeluk een post te vroeg online had gezet. In deze post was te zien wat de Pokémon ging zijn van de nog onbekende Raid Day. Het was duidelijk dat het Kangaskhan gaat worden en nu zijn de daarbij behorende details ook bekend. Je leest ze hieronder:
- Mega Kangaskhan Raid Day vindt plaats op 3 mei van 14.00 uur tot 17.00 uur
- Kangaskhan gevangen uit raids zal de Charged Attack Stomp krijgen
- De volgende bonussen zijn actief:
- Remote Raid Pass limiet wordt verhoogd naar 20
- Krijg tot vijf gratis Raidpassen door het spinnen van Gyms (voor een totaal van 6 op de event-dag)
- Verhoogde kans op shiny Kangaskhan uit Raids
- Er is een ticket te koop voor € 5,49 met daarin onder andere:
- Acht extra Raidpasses door het spinnen van Gyms (voor een totaal van 14 tijdens het event)
- Verhoogde kans op XL Candy uit Raid Battles
- 50% meer XP uit Raid Battles
- Dubbele Stardust van Raid Battles
- Er is een gratis Timed Research tijdens het event met de volgende rewards:
- 10.000 Stardust
- 1000 Stardust voor het verslaan van een Raid Battle (voor een totaal van 2000 Stardust en voor tickethouders 3000 Stardust)
Wil je een Pokémon GO Plus + kopen?
Bestel ’m via deze link en steun daarmee NWTV – zonder dat het jou iets extra kost! Je koopt ‘m gewoon via Bol.
Blijf altijd op de hoogte van het laatste Pokémon GO-nieuws via onze website en onze socials. Zoek je nieuwe medespelers of actieve raids? Check dan ons Pokémon GO-groepenoverzicht.
Volg je Jeffry nog niet? Neem snel een kijkje op zijn kanalen.