Doorgaan naar artikel
De Community Ambassador-timed research verandert vanaf volgende week
Jojo v. H.
Jojo v. H.
Redactrice / Community-manager
Profiel

Er zijn steeds meer Community Ambassadors in Nederland die officiële events hosten in Pokémon GO. Je kunt je hiervoor aanmelden in de desbetreffende Campfire groep. Wanneer je een event speelt in Pokémon GO dat gehost wordt door een officiële Community Ambassador, geef je een check-in tijdens het event. Je krijgt dan een speciale research waarbij je kunt kiezen tussen vier verschillende paden. Vanaf volgende week gaat dit veranderen en krijg je een research die bij het evenement past. Denk bijvoorbeeld aan een research met Raidpass bij een Raid Hour, of een Incubator bij een Hatch Day. Wat ook nieuw is, is dat de Max Mondays gehost kunnen worden met goede rewards. Denk hierbij dan bijvoorbeeld aan Max Particles.

De volgende evenementen krijgen hun eigen rewards:

  • Spotlight Hour
  • Raid Day/Hour
  • Research Day
  • Community Day
  • Hatch Day
  • Dynamax of Gigantamax Events
  • PVP/Battle Days
  • A catch-all ‘general’ event
  • Global events, zoals GO Fest, GO Wild en GO Tour

Wil je een Pokémon GO Plus + kopen? Koop hem dan via deze link en steun NWTV zonder dat jij meer betaalt. Je doet dit dan bij Bol.

Voor het laatste Pokémon-nieuws kun je terecht op onze website en op onze socials. Daarnaast hebben we een Pokémon GO-groepenoverzicht. Vind je het leuk om Jeffry te volgen, doe dat dan via één van zijn kanalen!