Doorgaan naar artikel
De Turtles maken hun opwachting in Call of Duty: Black Ops 6
Sander Van den Berg
Sander Van den Berg
redacteur games
Profiel

Conclusie

De Turtles hebben een gastrol in Call of Duty. Voor een stevig prijskaartje kun je met alle vier de Turtles en hun meester spelen. Alhoewel ze erg goed zijn weergegeven en men trouw is gebleven aan de originele visie, zijn er toch wat clipping-foutjes door de modellen van de Turtles en de verschillende wapens, waardoor we de packs niet blind kunnen aanraden. Het is daarnaast ook maar de vraag of ninja's goed passen in het beeld van CoD.

De Teenage Mutant Ninja Turtles maken hun opwachting in Call of Duty: Black Ops 6. Zij zijn onderdeel van seizoen 2: Reloaded.

Alle vier de Turtles en hun meester Splinter zijn van de partij om eens lekker een potje mee te knallen in Call of Duty. Het is op zijn zachts gezegd een rare crossover. De Turtles zijn van origine natuurlijk ninja’s en die staan er nou niet erg om bekend om lekker in het rond te knallen. Wat ons ook zorgen baart, zijn de skins. De Turtles hebben best dikke vingers, passen die wel om de trekkers van de verschillende wapens? Wij hebben een Turtle voor je uitgetest. Zo kun jij zelf bepalen of jij jouw zuurverdiende centen er wel of niet aan uit moet geven.

Teenage Mutant Ninja Turtles

De beste mensen van Activision zij zo vrij geweest ons een code te sturen voor een van de Turtles. Wij kozen voor Leonardo, de Turtle met de katana’s. Naast de skin en de zwaarden krijg je een blueprint voor de Krig C-assault rifle en eentje voor de Kompakt 92 SMG. Je kunt die wapens vervolgens versieren met een speciale charm in de vorm van een beker Ooze. Dit is het spul waardoor de Turles geworden zijn wie ze zijn: Pizza etende grappenmakers. Daarnaast krijg je een emote en een finishing move voor in het spel. Vervolgens om het af te maken ook een calling card, een decal en een emblem om jouw profiel mee te versieren.

De animaties ziet er tof uit, vooral de finishing move is mooi om te zien. Leo spint in het rond met getrokken katana’s. Een beetje fan van de (tekenfilm-)serie weet precies wat we bedoelen. De ontwikkelaar heeft goed gekeken naar het concept en de essentie perfect in beeld gebracht. Helaas is het wel zo dat de Turtles qua postuur niet echt goed passen in het beeld van “CoD”. De ‘vingers’ van de Turtles zijn veel te dik. Daardoor is er behoorlijk wat overloop tussen het wapen en het model.

Teenage Mutant Ninja Turtles

Voor omgerekend twintig euro (2400 COD-punten) heb je één Turtle. Het is maar de vraag of je zoveel geld daarvoor over hebt. Goed, de wapenskins zien er weer mooi uit en daar is best wat tijd en energie in gestoken, maar om nou een skin te kiezen van een grote schildpad, die je nota bene in-game amper zelf ziet, en waarbij de modellen van het wapen en het ventje behoorlijk door elkaar heen lopen, daar is zeker wat van te vinden. Wil je alle vier verzamelen én ook nog eens Meester Splinter, dan ben je zo negentig euro verder. Het voelt een beetje zuur, want voor Black Ops 6 betaal je ook het volle pond. Speel je op console? Dan heb je ook nog kosten voor het online-gedeelte. De wapens zijn via een grind wel vrij te spelen, maar de skins niet.

Dus aan jou de vraag of je (zoveel) geld over hebt voor deze toevoeging. Ze zien er echt tof uit, maar zelf zie je er niet zo heel veel van tijdens potjes en ze zijn echt aan de prijzige kant. Ook kun je jezelf afvragen of de Teenage Mutant Ninja Turtles wel in deze wereld passen. Nu staat de serie er wel om bekend dat ze het niet zo nauw nemen met de realiteit, gezien de vele kleurrijke kostuums en dergelijke, maar toch. We zullen de complete set dus ook niet blind aanraden, maar een enkele Turtle is voor de liefhebber zeker wel grappig.

Call of Duty: Black Ops 6 is nu te spelen op PlayStation 5, XBox Series X|S, PlayStation 4, Xbox One en pc. Lees hier wat we van het basisspel vinden.