Doorgaan naar artikel
Oddish Research Day is onderdeel van Beyond the Pokédex: Oddish
Jeffry van Geel
Jeffry van Geel
Eigenaar / PR / Sales / Community-manager
Profiel

Niantic is natuurlijk de maker en uitgever van Pokémon GO, maar de originele games komen van The Pokémon Company. Samen met Nintendo is dit bedrijf de eigenaar van alle rechten en doen ze veel meer dan alleen Pokémon GO. In juli heeft The Pokémon Company een nieuwe reeks genaamd Beyond the Pokédex gelanceerd en de derde is Beyond the Pokédex: Oddish. Dat is dan ook de reden dat Oddish in Research Day zit komende week. Er is namelijk nog veel meer te doen:

  • Er is een speciale Pokémon-aflevering verschenen genaamd Path to the Peak: Ava and Oddish:

  • Er komt een speciale Path to the Peak: Ava and Oddish TCG-kaart (meer over hoe je dit krijgt moet nog bekend worden)
  • Er was een speciale Twitch Marathon: Oddish
  • Via de website van Pokémon kom je nog veel meer over de Pokémon te weten

Wil je een Pokémon GO Plus + kopen en NWTV steunen, zonder dat jij meer betaalt? Koop hem dan via deze link bij Bol.com.

Win kaarten voor Disneyland Paris! Word hier lid van onze Disney-groep en maak kans! Voor het laatste Pokémon-nieuws kun je ook terecht op onze website NWTV-app en op FacebookWhatsApp en Telegram. Vind je het leuk om Jeffry te volgen, doe dat dan hier! Daar wordt zelfs een Nintendo Switch weggegeven.