nieuws
MIjn game van het jaar 2015: Super Mario Maker – Patrick

Hoewel ik diehard fan ben van Clash of Clans, vind ik tussen alle aanvallen door toch nog tijd om andere games te spelen. Helaas is het Nintendo niet gelukt om de nieuwe Zelda dit jaar uit te brengen, anders had die misschien wel op één gestaan. Toch wist Nintendo mij ontzettend te verrassen met een nieuwe Mario. Een Mario waarin jij en ik zelf levels kunnen maken, Super Mario Maker.
Ik was in het begin nogal terughoudend met Super Mario Maker. Het leek mij niet interessant om te zien hoe de meest onmogelijke levels gemaakt werden. Gelukkig werd terughoudendheid snel omgezet in enthousiasme. Niet alleen waren de levels die gemaakt werden erg leuk om te spelen, het bleek ook nog eens geweldig te zijn om zelf levels te maken. Gelukkig gaf Nintendo ons dan ook de mogelijkheid om levels te maken voor meerdere versies van Mario.
Nadat het spel werd uitgebracht maakte Nintendo bekend dat er ook updates voor de game zouden komen. Inmiddels hebben we twee grotere updates gehad en staat de volgende alweer voor de deur. Kortom, een spel waar we voorlopig nog meer van gaan horen!
Mocht je enthousiast zijn geworden en zelf graag levels willen maken, check dan mijn wekelijkse Mario Maker-update. Ik leg je uit hoe je een level kan maken en geef je de mogelijkheid om zelf het level te spelen.